Publicat 11 Iun 2019 | Expiră 12 Iul 2019

Mecanic auto. Salariu superatractiv.

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte auto
- Cunoasterea particularitatilor masinilor
- Bun organizator
- Punctual, concret, dinamic.

Descrierea jobului

- Identificare eventualelor defectiuni ale autoturismelor
- Preluarea si repararea autoturismelor in service
- Respectarea normelor de reparatie
- Curatenie la bancul de lucru

Service auto multimarca, autorizat RAR, zona Filaret, angajam mecanici auto pentru marirea echipei de lucru. Program lucru: luni - vineri: 9-18, salariu 1000- 1500E, conditii de lucru, colectiv tanar si dinamic....

Cu o experienta de peste 12 ani in domeniu incercam permanent sa punem la dispozitie produse de calitate si in acelasi timp, sa oferim cele mai bune servicii de pe piata. Punem accent pe comunicarea cu clientul, rezolvarea tuturor problemelor si satisfacerea nevoilor si cerintelor acestuia. De aceea suntem o echipa profesionista cu o gandire pozitiva si mereu ancorata in piata auto.

Expirat
Mecanic auto. Salariu superatractiv.  -  Drive Cars Team