Mecanic auto, mecanic utilaje

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 4000 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

SC Electromontaj S.A. Sucursala Bucuresti angajeaza mecanic auto pentru reparatii auto si utilaje. Daca esti o persoana entuziasta si iti doresti sa faci parte din proiecte de anvergura, avand astfel ocazia sa inveti si sa te perfectionezi continuu alaturi de cei mai buni experti in domeniu, te invitam sa te alaturi echipei Electromontaj.
Profilul candidatului ideal:
- experienta minim 1 an;
- certificat de calificare;
- atentie, perspicacitate, constiinciozitate;
- capacitate de intelegere; abilitati de comunicare;
- mecanica utilaje (macarale, buldo, etc);
- seriozitate

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- se ocupa de intretinerea si repararea auto-utilajelor si instalatiilor mecanice

Beneficii:
- pachet salarial atractiv;
- cazare;
- asigurare de viata;
- diurna dupa caz;
- oportunitate de dezvoltare profesionala

ELECTROMONTAJ S.A. este o societate pe actiuni care activeaza in calitate de antreprenor principal pentru proiecte “la cheie”, interne si internationale, de transmitere si distributie a energiei electrice. De-a lungul a 70 de ani de activitate, s-a finalizat un numar considerabil de proiecte in Romania si in strainatate, volumul lucrarilor imbunatatindu-se in mod constant iar gama de activitate extinzandu-se in fiecare an.
Publicat 8 oct. 2021 Reactualizat 5 nov. 2021 Expiră 7 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos