Publicat 15 Feb 2020 | Reactualizat 16 Mar 2020 | Expiră 17 Mar 2020

MECANIC AUTO CU EXPERIENTA

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

AUTO MONDIAL SERVICE ANGAJEAZA MECANICI AUTO CU EXPERINTA IN DOMENIU,PERSOANE SERIOASE.

Descrierea jobului

Stabileste diagnosticul si identifica piesele care necesita inlocuire;
- Realizeaza reparatiile necesare mijloacelor auto;
- Stabilirea necesarului de piese de schimb si emiterea comenzilor necesare catre seful direct;
- Anunta seful de service in cazul in care constata si alte probleme decat cele consemnate initial;
-Raspunde de calitatea lucrarilor executate.

AUTO MONDIAL SERVICE ESTE UN SERVICE MULTIMARCA,EXPERIMENTAT IN MECANICA SI ELECTRICA.

Expirat
MECANIC AUTO CU EXPERIENTA  -  SC AUTOMONDIAL SERVICE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles