Mecanic Auto - Bucuresti Salariu 2500-5000 lei

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Service Team este unul dintre cele mai mari service-uri independente care repara numai marca BMW din Romania.

Echipa Service Team cauta Mecanic auto, iar daca te incadrezi in cerintele noastre, te rugam sa aplici.

Ne dorim ca viitorul membru al echipei noastre sa detina urmatoarele calitati:
- experienta in domeniul auto (reprezinta un avantaj)
- Cunostinte, abilitati generale:
- Spirit de echipa
- Atentie
- Eficienta
- Corectitudine
- punctualitate

Descrierea jobului
Atributiile care ii vor reveni viitorului nostru coleg sunt:
- diagnosticheaza din punct de vedere mecanic autovehiculele intrate in service
- efectueaza reparatiile mecanice conform cerintelor
- curata si mentine ordine la postul de lucru si bancul de scule
- Respectarea metodologiei de lucru,
- Respectarea termenelor stabilite

De asemenea, venim in intampinarea ta cu urmatoarele beneficii pe care le oferim:
- pachet salarial motivant
- mediu de lucru armonios
- incurajarea permanenta pentru dezvoltarea profesionala.
Publicat 20 oct. 2021 Reactualizat 17 nov. 2021 Expiră 19 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos