MECANIC AUTO/ AJUTOR MECANIC- Crevedia, Dambovita

Cormar Business S.R.L. 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Seriozitate si atentie sporita;
  • Calitati interpersonale;
  • Abilitati de comunicare/ relationare;
  • Ambitios/ ambitioasa;
  • Spirit de echipa si personalitate dinamica.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Receptie si livrare de vehicule;
  • Lucrări de întreținere și reparații ale autovehiculului;
  • Măsuri de diagnosticare, precum și înlocuirea anumitor unități de vehicule;
  • Realimentarea și înlocuirea lichidelor din mașină;
  • Instalarea de echipamente suplimentare pe o mașină;
  • Montare anvelope.
Beneficii:
  • Salariul este cuprins intre 3000 - 4500 RON;
  • Mediul de lucru placut.

Cormar Business este o companie din domeniul auto infiintata in 2013. Dintre liniile de activitate se evidentiaza: Achizitiile de masini (auto) avariate; Vanzare de piese din dezmembrari auto; Tractari auto; Montaj, reparative si intretinere instalatii de aer conditionat auto. Punctul de lucru de langa Buftea este cunoscut drept Dezmembrari Crevedia
Publicat 19 Sept. 2022 Expiră 19 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.