Publicat 07 Iul 2006 | Reactualizat 23 Iul 2006 | Expiră 07 Aug 2006

MATEMATICIAN

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

EXCON CONSULTANTA, firmă de resurse umane, recrutează pentru clientii săi MATEMATICIAN, în următoarele condiţii:
a). Pregătire: studii superioare de lungă durată în domeniile matematică sau matematică-informatică;
- cunoasterea a cel puţin unuia dintre următoarele limbaje de programare: C++, Delphi;
- cunoasterea la nivel bun a cel putin unei limbi străine;
- cunostinţe foarte bune de statistică matematică si teoria informatiei.
b). Abilităti si aptitudini necesare:
- abilităti de introducere si procesare date;
- abilităti de lucru cu tehnica de calcul si cu alte echipamente electronice;
- capacitate de analiză a detaliilor si de operare cu date tehnice;
- disponibilitate de acumulare a unor cunostinte noi.

Descrierea jobului

- elaborarea, testarea si implementarea programelor informatice;
- instalarea, întreţinerea si mentinerea în exploatare a echipamentelor informatice, de retea, digitale si de calcul;
- realizarea de scheme structurale informatice, elaborarea de programe modulare, lucrul cu medii si instrumente de programare, operarea echipamentelor de testare, realizarea programelor de management informatic, cunoasterea facilitătilor sistemelor de operare, scrierea inteligibilă a programelor sau a planurilor de administrare.

Pachet salarial atractiv; bonusuri în functie de performantele atinse.

EXCON CONSULTANTA este firmă de resurse umane, care realizează activităţi de recrutare si selectie pentru clientii săi (www.excon.ro).

*Transmiterea unui CV ca răspuns la acest anunt presupune acordul dvs. fată de prelucrarea datelor cu caracter personal de către reprezentantii EXCON CONSULTANTA, conform prevederilor Legii nr.677/2001 pentru protectia persoanelor cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date.
Totodată, vi se aduce la cunostinţă faptul că printr-o cerere scrisă adresată firmei EXCON CONSULTANTA vă puteti exercita dreptul de acces, de interventie si de opozitie, conform prevederilor Legii nr.677/2001.

Expirat
MATEMATICIAN  -  EXCON CONSULTANTA