Masurator 3D

SC ROCOMES SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Cunostinte solide de desen tehnic;
- Cunostinte solide de utilizare aparate de masura si control ;
- Studii medii tehnice, de preferat in mecano-sudura;
- Cunostinte operare calculator;
- Organizat, disciplinat, atent la detalii;
- Responsabil, automotivat, dinamic;
- Experienta in masuratori - reprezinta un avantaj
- Dexteritate in utilizarea programelor de vizualizare si modelare
- Viziune de ansamblu;
- Capacitate de decizie ;
- Capacitate de asimilare rapida a informatiilor;

Descrierea jobului

- Masurare tridimensională a statiilor de sudură cu braț de măsura si software Metrolog.

Oferim salariu adecvat in functie de performanță, personalizat pe nivelul de competențe;
Oferim tichete de masa;
Ore suplimentare platite;
Oferim conditii bune de lucru intr-un spatiu nou;
Oferim echipamente de protectie necesare desfasurarii activitatii;
Analize gratuite pentru angajare.

Companie activa in sectorul automotive. Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice.

Publicat 2 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.