Master Data Analyst

Prisum Healthcare - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare;
  • Experienta relevanta de lucru cu sistem ERP - minim 3 ani;
  • Bune abilitati de corelare a datelor/ informatiilor introduse intr-un ERP si de analiza si sinteza;
  • Experienta in industria famaceutica constituie avantaj;
  • Foarte bune cunostinte de operare PC (MS Excel – cunostinte nivel mediu - avansat);
  • Cunostinte de limba engleza peste nivel mediu;
  • Mod de lucru organizat si atentie distributiva;
  • Orientat spre rezolvarea problemelor;
  • Abilitati de comunicare, initiativa, spirit de echipa.

Descrierea jobului

Descriere job
  • Responsabil(a) de modificarea, intretinerea si administrarea configuratiilor din ERP (setari parametrizare), in acord cu directiile strategice ale companiei;
  • User support in ERP systems: Mentor si Soft1;
  • Identifica ariile de imbunatatire a performantelor bazelor de date existente si erori de system si propune masuri corective;
  • Ruleaza rapoartele operationale primare din ERP din diverse module si aplicatii.

Beneficii
  • Pachet salarial motivant, in conformitate cu studiile, experienta si abilitatile;
  • Posibilitatea unui programul de lucru flexibil si de a lucra periodic de acasa;
  • Tichete de masa;
  • Bonus de performanta, direct proportional cu performanta companiei si cea individuala;
  • Buget lunar alocat pentru beneficii flexibile (abonament medical in cadrul unei retelei private de sanatate/ tichete de vacanta/ pensie privata);
  • Prime cu ocazia diverselor sarbatori;
  • Posibilitatea decontarii transportului;
  • Concediu de odihna raportat la vechimea totala in munca;
  • Fructe proaspete, cafea, ceai si apa la birou;
  • Facilitati bancare;
  • Training-uri de specialitate pentru dezvoltarea competențelor necesare postului;
  • Mediu de lucru profesionist si competitiv, insa in acelasi timp prietenos, care te va ajuta sa te dezvolti si sa inveti continuu.
Prin aplicarea la acest job esti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind Protectia Persoanelor Fizice in ceea ce priveste Prelucrarea Datelor cu Caracter Personal.
Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.
In cazul in care experienta profesionala va fi considerată potrivita cu cerintele postului, va vom contacta in vederea stabilirii unui interviu.

Descrierea companiei

Dedicated to Life. Naturally.

Viziunea Prisum este aceea de a se dedica Vieții. Respectăm Viața în toate formele sale: natură, oameni, animale. Suntem dedicați acestui vis de a face bine celor din jur. De aceea am ales să oglindim această viziune în "mantra" care ne călăuzește: "Prisum. Dedicated to Life. Naturally."
Contribuim la îmbunătățirea vieții a milioane de familii

Importator și distribuitor pentru produse de nutriție și sănătate. Prisum importă, distribuie și furnizează servicii (depozitare, reglementare, marketing, vânzări) pentru suplimente alimentare, terapie intensivă, bioterapie, produse de imunitate, cosmetice și suplimente alimentare de uz veterinar.

Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022