Publicat 16 Feb 2019 | Reactualizat 19 Feb 2019 | Expiră 19 Mar 2019

Maseuza

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, comunicativa, muncitoare, serioasa! Sa ii placa munca in echipa si sa lucreze cu oamenii!

Descrierea jobului

-efectuare masaj anticelulita/ relaxare si tratamente corporale: electrostimulare, impachetari slabire, vacuum, cavitatie, radiofrecventa;
-comunicare cu clientele
-recomandare tratamente adecvate
-promovarea serviciilor oferite clientelor;

Centru de slabire central, dedicat doar femeilor, locatie agreabila, super centrala- Piata Victoriei, personal califiat, prietenos si care isi doreste extinderea echipei cu persoane noi muncitoare si sociabile.
Carte de munca- impozite in valoare de 720lei achitate de companie, salariul in mana 1500lei - program 6h/ zi, program zilnic 15-21 sau 8-14

Expirat
Maseuza  -  BETTYBLUE SALON SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles