Publicat 23 Mai 2019 | Reactualizat 29 Mai 2019 | Expiră 22 Iun 2019

Maseuza/Remodelare corporala

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 luna experiență în Medicina alternativa, Saloane / Clinici frumusete, Sport / Wellness

Candidatul ideal

Angajam Maseuza/Remodelare corporala!

Ne dorim in echipa noastra o persoana placuta, cu experienta in domeniu, careia ii place sa fie inconjurata de oameni.
Candidatul ideal trebuie sa inteleaga filozofia noastra, sa aiba aptitudinile necesare de comunicare, sa stie sa faca masaj terapeutic,de relaxare, reflexoterapie, anticelulitic si care sa fi lucrat si pe tratamente corporale.

Punct de lucru:Zona Tineretului

Descrierea jobului

Responsabilitati:

1. Primirea clientilor cu zambetul pe buze, relaxat si increzator
2. Cunoasterea Serviciilor
3. Recomandarea serviciilor potrivite nevoilor clientului
4. Explicarea catre client a pasilor tratamentului
5. Neimplicarea personala in viata clientilor

Beneficii:

Salariu fix plus bonusuri pentru atingerea diferitelor targheturi stabilite in fisa de la angajare, exact de ce are nevoie o persoana serioasa si pusa pe treaba!

Asteptam cv-uri voastre actualizate pe centrul.salus1@gmail.com

Conceptul locatiei a fost gandit si implementat de la inceput sa poata asigura, tot ceea ce corpul are nevoie, incepand de la masaj, pilates,programe de sport personalizate, tratamente corporale, oferind un maxim de confort atat prin ambianta primitoare cat si prin efectuarea programelor si tratamentelor in camere tematice si individuale. Echipamentele si produsele cosmetice utilizate respecta acelasi standard ridicat al calitatii pe care ni l-am asumat in fata clientilor nostri.

Maseuza/Remodelare corporala  -  CENTRUL SALUS SRL