Publicat 27 Ian 2019 | Expiră 01 Feb 2019

Maseuza ( masaj anticelulitic si de relaxare ) part time

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
-Curs de masaj terminat sau foarte aproape de final sau,
-Sa fi terminat o facultate unde se preda masaj
-In ambele cazuri de mai sus,candidatul trebuie sa stie sa execute masajul anticelulitic!

Descrierea jobului

Atributii :
Angajatul va avea urmatoarele atributii:
-Masaj de relaxare sau anticelulitic
-Impachetari anticelulitice si electrostimulare impreuna cu celelalte angajate (se asigura training)
-Mentinerea curateniei la locul de munca (impreuna cu celelalte angajate)

Beneficii:
-Toate tratamentele executate in salon se pot achizitiona de catre angajate la preturi speciale.
-mediu de munca placut

Post PART time :
- salariu 900 ron+comision din incasari + carte munca
- program: luni-vineri 17.00-21.00 si sambata 9.00-15.00, o sambata se lucreaza una nu , adica 2 sambete pe luna libere,
- duminica nu se lucreaza
-pachet voucher de 300 ron la finalul fiecarei luni in care va puteti face tratamente in salon

Salon de remodelare corporala cu 5 sedii in tara, experienta11 ani. Postul este pentru sediul Unirii ( aprox 3 min de mers pe jos de la metrou Unirii )

Expirat
Maseuza ( masaj anticelulitic si de relaxare ) part time  -  HCG PROD CONSTRUCT SRL