Publicat 12 Oct 2017 | Expiră 11 Nov 2017

Maseuza (masaj anticelulitic, masaj relaxare) salon

3 posturi

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:
Cerinte:
-Curs de masaj terminat sau foarte aproape de final sau,
-Sa fii terminat o facultate unde se preda masaj
-In ambele cazuri de mai sus, candidatul trebuie sa stie sa execute masajul anticelulitic!

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Atributii :
Angajatul va avea urmatoarele atributii:
-Masaj de relaxare sau anticelulitic,
-Impachetari anticelulitice si electrostimulare impreuna cu celelalte angajate (se asigura training)
-Mentinerea curateniei la locul de munca (impreuna cu celelalte angajate)

Beneficii:
-Toate tratamentele executate in salon se pot achizitiona de catre angajate la preturi speciale.
-mediu de munca placut

Post full time :
- salariu 1400 ron ( DIN A DOUA LUNA DE ANGAJARE, SALARIULVA FI 1500 RON ) + comision incasari
-carte de munca
- la finalul fiecarei luni angajata primeste un voucher in valoare de 300 ron ce va putea fi utilizat in salon la diverse tratamente ale salonului
- program: luni-vineri de la 14.00-21.00 si sambata 9.00-15.00, 2 sambete pe luna libere, duminica nu se lucreaza.

Post part time:
- salariu 800 ron+ comision incasari,
- program: luni-vineri 17.00-21.00 si sambata 9.00-15.00, 2 sambete pe luna libere, duminica nu se lucreaza
- carte de munca

Salon de infrumusetare cu experienta 7 ani, Posturile sunt pentru cele 2 sedii in Bucuresti: Unirii (aprox 2 minut de mers pe jos de la metrou) si Dristor (aprox 5 min de mers pe jos de la metrou)

Maseuza (masaj anticelulitic, masaj relaxare) salon  -  SC SIMO&DELIA BEAUTY SRL