Publicat 03 Aug 2019 | Expiră 03 Sep 2019

Maseuza cu experienta clinici/ saloane infrumusetare

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Maseuza cu experienta in centre de infrumusetare care sa efectueze masaj si tratamente corporale. Dorim sa ne intregim echipa cu o persoana dinamica, punctuala, serioasa, comunicativa, muncitoare si care sa se integreze intr-un colectiv vesel, fiind o munca de echipa!

Descrierea jobului

Efectuare masaj si tratamente corporale (electrostimulare, lipo, vacuum, impachetari, cavitatie, radiofrecventa), se acorda 30zile de proba (platita) in care se va face si training-ul.
Program 6h-8/zi in ture alternative de dimineata/ dupa amiaza, de la 8-14/16 sau de la 13/15-21;

Centru de slabire STRICT FEMININ , care ofera servicii de calitate la preturi excelente! Echipa dinamica si vesela care asteapta cu nerabdare noi membre!

Expirat
Maseuza cu experienta clinici/ saloane infrumusetare  -  BETTYBLUE UNIRII SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles