Publicat 16 Mai 2019 | Reactualizat 04 Iun 2019 | Expiră 16 Iun 2019

Maseur, terapeut maseur

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal: Cautam maseur, terapeut maseur, cu diploma de masaj, pentru program full time.
Avem nevoie de o persoana dinamica, dornica sa lucreze in echipa, sa invete lucruri noi, sociabila si proactiva.
Punem accent pe punctualitate, respect si atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

Suntem un salon de masaj terapeutic nou deschis in Bucuresti ce ofera servicii de relaxare clientului si ne dorim alaturi persoane flexibile, ce au placerea de a lucra si dorinta de a-i ajuta pe cei din jur. Descrierea jobului In acest moment, avem nevoie sa ne completam echipa cu oameni la fel de energici ca si noi, care pun pret pe calitatea serviciilor prestate.

Zozye Holding Srl este la baza o companie de marketing insa din dorinta de a ii ajuta pe cei din jur si de a creea o societate mai buna si-a extins serviciile si in zona de relaxare, wellness and spa si servicii hoteliere , toate de o calitate superioara.

Expirat
Maseur, terapeut maseur  -  Zozye Holding Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles