Publicat 01 Iun 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Maseur,Tehnician maseur,Kinetoterapeut

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

O persoana dinamica ,dornica sa lucreze in echipa ,sa invete lucruri noi ,sociabila,punctuala,flexibil ,si cu dorinta de ai ajuta pe cei din jur .

Descrierea jobului

cautam sa ne completam echipa cu oameni la fel de energici si devotati ca noi ,care pun pret pe calitatea serviciilor prestate !

De cinci ani aflati in ramura remodelari corporale ,slabiirii si sanatatii suntem in continua crestere !
Activitatea noastra se desfasoara in sediul nostru din strada Tunari ,intr o locatie moderna si primitoare ! Salonul nostru este un concept ce se adreseaza in proportie ff mare femeilor ! Am creat un mediu ideal in care sa te dezvolti si sa revii cu placere

Expirat
Maseur,Tehnician maseur,Kinetoterapeut  -  EXPERT SPA AND BEAUTY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles