Maseur / Maseuza salon masaj anticelulitic

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Curs de masaj terminat sau foarte aproape de final sau,
- Sa fi terminat sau sa fie student la o facultate unde se preda masaj
- In ambele cazuri de mai sus, candidatul trebuie sa stie sa execute masajul anticelulitic!

Descrierea jobului

Atributii :
Angajatul va avea urmatoarele atributii:
-Masaj de relaxare sau anticelulitic,
-Impachetari anticelulitice si electrostimulare impreuna cu celelalte angajate (se asigura training)
-Mentinerea curateniei la locul de munca (impreuna cu celelalte angajate)

Beneficii:
-Toate tratamentele executate in salon se pot achizitiona de catre angajate la preturi speciale.
-mediu de munca placut

Post full time:
- salariu 2900 ron+ comision target incasari ( se ajunge la 3200-3400 ),
- program: luni-vineri 13.00-21.00 si sambata 9.00-15.00, 2 sambete pe luna libere, duminica nu se lucreaza, o data la 2 saptamani daca doriti veti fii full time de dimineata 9:00-17:00
- carte de munca 8 ore

Salon de infrumusetare cu experienta 14 ani, 2 sedii in Bucuresti: Unirii si Obor. Posturile sunt pentru sediul Unirii si Obor ( la aprox 5 min metrou) .
Publicat 27 Iun. 2022 Expiră 27 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos