Marketing

Oraș de lucru
Salariu 3000 - 5000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

O persoana activa si efervescenta:

- cu o viziune moderna de marketing dar ancorata in realitatea cotidiana
- adaptata pietei publicitare
- deschisa la nou
- bun Social Media influencer
- bun in Social Media marketing
- bun organizator
- comunicare excelenta

Avantaje:
- vorbitor limba engleza
- experienta in vanzari
- editare foto (photoshop, lightroom, etc.)

Descrierea jobului

Job: PR - Marketing

Responsabilitati:

- relatii publice
- promovare evenimente
- organizare si promovare cursuri si activitati artistice
- administrare social media
- promovare servicii
- redactare comunicate de presa

Oferim:

1. Munca mobila

Poti lucra unele proiecte la domiciliu tau si sa te bucuri la maxim de acest beneficiu

2. Program de lucru flexibil

Iti poti organiza o parte din activitati in functie de dinamica vietii tale. Asta inseamna ca tinem cont de timpul tau si poti desfasura proiecte personale, poti participa la cursurile incepute de master sau te poti recreea cu prietenii.

3. Programe part-time

Ca timpul petrecut la job sa se potriveasca exact cu ce iti doresti tu poti solicita oricand schimbarea programului de lucru. Astfel sa gasesti echilibrul perfect intre cariera si viata personala.

4. Beneficii

a. Flexibilitate - libertate de creatie, gandire si miscare

b. Stabilitate - peste 20 de ani de experienta in domeniul media/publicitate

c. Mediu de lucru international si oportunitati de calatorie - proiecte de fotografie/casting in diferite tari

d. Posibilitati de dezvoltare profesionala - invata de la cei mai buni

e. Salarii competitive - corelate cu performanta plus bonusuri

Descrierea companiei

DF Visuals @ Data
Studioul nr 1 de Fotografie, Casting si Impresariat din Bucuresti, ofera servicii personalizate clientilor din industria de publicitate, antreprenorilor, actorilor dar si celor interesati de Fotografie sau Modeling.

Imagine
Elaboreaza concepte de Imagine pentru companii sau persoane fizice. (sedinte foto, site-uri, materiale vizuale, etc.)

Casting
Organizeaza castinguri pentru diverse evenimente culturale, productii cinematografice sau media.

Impresariat
Activeaza in domeniul Artei spectacolului construind o Imagine puternica si actuala artistilor pentru a obtine jobul dorit.
Publicat 10 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022