Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 01 Mar 2019

Marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti o persoana creativa, dinamica, entuziasta si orientata catre rezultate;
Esti pasionat de vanzari, marketing si de domeniul serviciilor;
Ai cunostinte bune si foarte bune de negociere, campanii de marketing si comunicare;
Iti plac provocarile si te adaptezi usor la proiecte noi;
Esti deschis catre inovatie;
Demonstrezi capacitate de analiza si sinteza, viziune strategica si esti capabil sa gestionezi proiecte multiple;
Te exprimi corect in limba romana, atat verbal, cat si in scris;
Ai foarte bune abilitati de comunicare si relationare.
Detii bune cunostinte de limba engleza (vorbit, citit, scris);

• Abilitati excelente de comunicare si prezentare
• Experienta anterioara in vanzari
• Limba engleza
• PC
• Spirit de echipa
• Personalitate proactiva si gandire pozitiva
• Abilitatea de a se focusa pe rezultate si de a lucra sub presiune in ciuda mediului schimbator
• Gandire orientata catre client

Descrierea jobului

Evalueaza produsele si serviciile companiei si propune solutii, strategii si actiuni de optimizare a performantei acestora prin identificarea si atragerea de oferte specifice fiecarui tip de produs/serviciu;
Contacteaza potentiali clienti pentru incheierea de parteneriate
Gestioneaza relatia cu clientii din portofoliu;
Negociaza si incheie contracte cu societatile partenere
Identifica oportunitati in piata si propune solutii pentru optimizarea beneficiilor oferite utilizatorilor de produse
Urmareste incadrarea in bugetul alocat pentru toate proiectele pentru care este responsabil(a);
Analizeaza comunicarea competitorilor si a trendurior industriei, la nivel local si international;
Ofera recomandari pentru imbunatatiri, noi abordari si perspective legate de: canale de comunicare, mesaje, mixul de media, grupurile tinta, prioritizarea mesajelor, vizibilitate;
Se deplaseaza si incheie parteneriate cu clienti din Bucuresti,

Expirat
Marketing  -  SC FUTURE AND CONFIDENCE S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles