Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

MARKETING SPECIALIST

Imperagratia S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Căutăm un Marketing Specialist pasionat și creativ, cu o abordare strategică și orientată către rezultate. Candidatul ideal va fi o persoană proactivă, capabilă să se adapteze rapid la schimbările din piață și să genereze idei inovatoare pentru promovarea brandului nostru.

Descrierea jobului

Ca Marketing Specialist la ImperaCredit, vei fi responsabil pentru dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing, gestionarea campaniilor publicitare și promovarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀produselor și serviciilor noastre. Vei colabora strâns cu departamentele interne pentru a identifica oportunități de creștere și pentru a dezvolta inițiative eficiente de marketing digital și tradițional. De asemenea, vei monitoriza și evalua performanța campaniilor și vei furniza rapoarte periodice pentru a optimiza eforturile noastre de marketing.

La ImperaCredit, credem că fiecare individ merită să aibă acces la soluții financiare adaptate nevoilor sale. Cu o experiență de peste 10 ani în domeniul financiar bancar, suntem dedicați să oferim servicii de intermediere și consultanță financiar bancară de calitate. Suntem mândri că putem oferi clienților noștri opțiuni care să le permită să își atingă obiectivele financiare fără griji legate de costuri ascunse.
Publicat 13 Iun. 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 13 Iul. 2024