Marketing specialist

Urspack S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Cunostinte design, ilustratii, desen, editare foto, creerea interfetelor grafice pentru Ambalaje, Etichete, meniuri restaurant, pliante, carti de vizita, etc.
- Organizat, Încrezător, ambițios, cu initiativa si capacitate de a lucra într-un mediu dinamic;
- Utilizator avansat in cel putin 3 din urmatoarele soft-uri (Excel, Word, Powerpoint Ilustrater, PhotoShop, Corel, etc.)
- Stăpânire buna a limbii engleza și/ sau germana;

Descrierea jobului

- Cercetarea si studierea atenta a pieții de e-commerce pentru categoriile produselor consumabile dorite de HoReCa;
- Gestioneaza proiectele de marketing ale firmei, elaborează strategii și politici;
- Participa la realizarea, dezvoltarea fortei de vanzare; este responsabil de evaluarea, analizarea si instruirea fortei de vanzari.
- Participa activ la cresterea cotei de piata a produselor/serviciilor oferite de firma.
- Folosește procesul de gândire creativă pentru promovarea produselor, promoții, afișaje, oferte, etc;
- Intretinere și actualizare informații pe site-ul companiei și pe rețelele de socializare (FB, Instagram, etc);”
- Capacitatea de planificare, prioritizare si incadrare in termenele limita este fundamentala.

Alaturi de fabrica Urspack poti cu adevarat sa te dezvolti profesional si financiar.
Vei avea pregătire profesională pentru a reuși să îți îndeplinești atribuțiile intrucat vei lucra alături de profesioniști care aduc rezultate dovedite;
Vei câștiga un salariu motivant, adecvat experienței tale care va crește odată cu performanța;
Vei crește împreună cu restul echipei. Echipa Urspack se dezvoltă repede și contribuția ta va fi de impact;

Suntem o companie specializată în productia, vanzarea si distribuirea produselor consumabile.
Suntem în creștere accelerată și investim în oameni dar și în automatizare;
Ne dorim să lucrăm cu oameni capabili și ambițioși, ne place să râdem la glume bune și suntem prietenoși unii cu alții.
Publicat 7 mai 2022 Reactualizat 14 mai 2022 Expiră 6 iun. 2022