Publicat 05 Feb 2020 | Reactualizat 04 Mar 2020 | Expiră 04 Mar 2020

Marketing Specialist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte si abilitati profesionale si tehnice:

Excelente abilitati de relationare cu clientii interni si externi;
Cunostinte despre instrumentele si procesele de lucru;
Cunoştinţe foarte bune de operare PC (Corel, Microsoft Office: Excel, Word, Powerpoint, Publisher)
Cunoasterea limbii germane nivel avansat, limba engleza reprezinta un avantaj;
Bune abilitati de comunicare si flexibilitate in relatiile cu colegii;
Capacitate de analiza;
Abilitatea de a lua decizii si de a propune solutii;
Abilitati de interpretare a datelor
Persoana organizata, spirit de echipa, dinamica;

Aptitudini si calitati:

Demonstreaza creativitate si inovatie;
Aptitudini deosebite de: negociere, persuasiune, relatii inter-umane
Capacitatea de analiza, planificare si control a proiectelor coordonate
Aptitudini de gestionare si prioritizare a problemelor cu o atitudine proactiva;
Capacitatea de analiza, planificare si control a activitatilor;
Capacitatea de a lucra sub presiunea timpului si de a raspunde solicitarilor in termenele stabile;
Capacitatea de a defini obiective clare, in concordanta cu strategia companiei;
Abilitati de coordonare echipa si gestionare eficienta a resurselor;
Abilitatea de a lua decizii si de a propune solutii pentru problemele aparute;
Abilitati de comunicare si prezentare (forma scrisa si verbala);

Descrierea jobului

Atributii si responsabilitati generale:

Respecta si aplica sistemul intern de management al calitatii in cadrul activitatilor si proceselor in care este implicat, identifica si documenteaza neconformitatile aparute, efectueaza analize pentru determinarea cauzelor neconformitatilor, propune actiuni corective si preventive, urmareste realizarea actiunilor corective / preventive si stabileste eficacitatea lor, propune masuri si actiuni de imbunatatire in cadrul proceselor si activitatilor in care este implicat;
Respecta sistemele de control intern aferente activitatilor in care este implicat;
Respecta procedurile interne privind administrarea riscurilor semificative si asigura transmiterea raportarilor specifice;
Respecta cerintele si reglementarile privind securitatea si sanatatea in munca si cele pentru situatii de urgenta;
In situatii de urgenta aplica planurile pentru situatiile de urgenta;
Respecta toate normele si reglementarile interne ale companiei precum si legislatia in vigoare si participa la actualizarea reglementarilor specifice postului;
Asigura si garanteaza confidentialitatea informatiilor privind activitatea si documentele companiei, clientii companiei, tranzactiile acestora, normele/reglementarile si procedurile interne, precum si a informatiilor privind resursele umane ale companiei;
Participa la intocmirea, actualizarea reglementarilor interne pentru procesele si activitatile in care este implicat si colaboreaza cu angajatii din cadrul celorlalte departamente in vederea elaborarii reglementarilor ce vizeaza procese interdepartamentale;
Are autoritatea de a-si organiza activitatea, in limitele stabilite de superiorul ierarhic, prezenta fisa a postului si reglementarile interne aplicabile;
Manifesta in mod constant o atitudine si un comportament profesional fata de clientii externi si interni ai companiei, raspunzand prompt si adecvat nevoilor si solicitarilor acestora;
Atributii si responsabilitati operationale specifice:
Este responsabil de definirea si executarea strategiei de prezenta online a companiei si a celei de comunicare in media printata in linie cu strategia comerciala a companiei;
Identifica si selecteaza evenimentele la care sa fie prezenta compania;

We are an HR Consultancy company, providing solutions and services in the following areas: recruitment and executive search, personnel leasing, payroll, administration and training.

With an overall experience of more then 10 years and centers in Bucharest and Brasov, Romania we approach each project with passion and desire to deliver the best.

We dare to apply new ideas creating innovating projects that respond to our clients' needs. Our expertise has been proven while working for companies in IT&C , constructions, automotive, sales and accounting.

Expirat
Marketing Specialist  -  VON CONSULTING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles