de ani Fără Frică...

Publicat 06 Mar 2019 | Expiră 06 Apr 2019

Marketing Specialist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
Experienta minim 2 ani in marketing
Expunere la diverse campanii de marketing (online si offline)
Bun cunoscator al mediului online
Cunostinte optimizare SEO & landing page
Capacitate de a implementa proiecte cu deadline-uri stranse
Atitudine proactiva, creativitate
Excelente abilitati de comunicare
Persoana entuziasta, pozitiva, cu spirit de initiativa
Cunostinte avansate de utilizare MS Office
Cunostinte editare grafica in programul Photoshop
Limba engleza fluent.

Descrierea jobului

Descrierea job-ului:

Elaborarea si implementarea strategiei de marketing in conformitate cu politica de imagine a brandurilor Skoda si Volkswagen.
Crearea campaniilor de marketing si utilizarea diferitelor instrumente specifice pentru asigurarea comunicarii optime.
Conceperea unei strategii de marketing bazata pe cresterea brand awareness-ului si a rezultatelor obtinute in vanzari si a cotei de piata.
Planificarea continutului informational pe site-ului companiei. Optimizare SEO.
Gestionarea contului de AdWords si a retelelor de socializare.
Gestionarea bugetului de marketing in vederea asigurarii celor mai eficiente strategii.

Compania Brady Trade se numara printre cei mai mari dealeri autorizati in reteaua Škoda Romania, dealer Das Welt Auto, Service Autorizat Volkswagen, cu o experienta de peste 20 ani de activitate in domeniul auto.

Expirat
Marketing Specialist  -  BRADY TRADE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles