Publicat 02 Mar 2021 | Expiră 08 Mar 2021

Marketing&Social Media Specialist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ti-ai dori sa faci parte dintr-o echipa dinamica, ambitioasa, cu obiective bine stabilite?

Daca esti pasionat de Marketing, Social Media, Grafica si Promovare Online, esti binevenit in echipa Webee!

Cum stii daca te cautam chiar pe tine?

Ai studii superioare finalizate, de preferat in Marketing, dar si experienta de lucru in Marketing-minim 3 ani;
Ai cunostinte avansate de operare PC si MS Office, experienta in Online Marketing si eCommerce, Facebook Ads, Google Ads, Remarketing, Retargeting;
Ai cunostinte grafice avansate(editare foto/video in diverse programe);
Ai cunostinte de engleza la nivel avansat(scris, vorbit);
Ai abilitati de comunicare si relationare, gandire strategica si analitica, capacitate de organizare si creativitate.
Ai experienta in optimizare, analiza si raportare.

Descrierea jobului

Pe langa abilitatile tehnice, tu ca persoana trebuie:

Sa fii creativ- fie ca este vorba de o campanie grafica sau website, trebuie sa fii the best;
Sa iti doresti sa faci parte din dezvoltarea unei companii care are clienti pe piata nationala si internationala;
Sa propui si sa dezvolti idei de concept inovative si de impact si sa dezvolti mult intr-un timp rapid.

Resposabilitatile tale:

Realizarea campaniilor de promovare in Facebook Ads Manager, Instagram, Google Ads, Youtube Ads;
Responsabil cu administrarea conturilor de pe retelele sociale pentru promovare;
Participarea la intocmirea strategiei de comunicare in social media;
Sa scrii texte persuasive in scopul vanzarii, postari in social media, web content, descriere produse, campanii de email;
Sa editezi fotografii si clipuri video;
Sa monitorizezi si sa evaluezi impactul continutului publicat;
Sa faci research ori de cate ori este necesar.

Ce oferim noi:

Beneficii financiare pe masura muncii tale;
O cultura in care crestem constant nivelul echipei;
Feedback legat de activitatea ta si sprijin constant pentru a evolua;
Salariu fix, pe care il vei primi fara intarziere de fiecare data;
Garantia ca propunerile tale vor fi luate in calcul;
Un mediu de lucru placut si motivant.

Crezi ca acest job te descrie?

Aplica acum sau trimite-ne CV-ul tau pe e-mail la adresa: webeeromania@gmail.com, impreuna cu raspunsul tau la urmatoarele doua intrebari:
1. Care este cea mai mare realizare a ta si de ce?
2. Care este nivelul salarial asteptat?

P.S. Nu exista un raspuns corect, vrem doar sa stim cum vezi tu lucrurile :)

Descrierea companiei

Cine suntem noi?

Webee Toys Trading este parte a companiei internationale Webee Toys, pe care o reprezinta cu mandrie in Romania. Webee Toys a fost infiintata la nivel international in anul 2010, stabilindu-si ca scop integrarea in mediul online a unui instrument educational, util copiilor cu varste cuprinse intre 1-6 ani, sub forma unor jocuri, astfel fiind conceputa Consola Educativa Webee, si totodata a fost conceputa si platforma Webee World. In timp, compania a format o lume a jocurilor educationale, care sporesc competentele si abilitatile copiilor. In prezent, Consola Webee este vanduta in Romania, Israel, Turcia, Australia, Rausia si Statele Unite, avand planuri de dezvoltare si in alte parti ale lumii.

Expirat
Marketing&Social Media Specialist  -  Webee Toys Trading S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles