Publicat 21 Iul 2008 | Expiră 21 Aug 2008

MARKETING & PR MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate (de preferat, domeniu economic/marketing);
Experienta pozitie similara (managementul brand-ului & advertising si comunicare) minim 3 ani;
Cunostinte solide de Marketing de produs si servicii (retail);
Cunostinte operare PC (MS Office) nivel avansat;
Cunostinte limba engleza nivel avansat;
Excelente abilitati de comunicare, relationare, atitudine proactiva, dinamism, determinare;
Abilitati de organizare & planificare, abilitati de negociere, creativiate.

Descrierea jobului

Dezvoltarea si promovarea imaginii companiei;
Elaborarea si implementarea strategiei de marketing si comunicare;
Coordonarea proiectelor si activitatilor de marketing, advertising si comunicare;
Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii si furnizorii companiei;
Monitorizarea si prospectarea pietei & concurentei;
Realizarea de studii, cercetari de marketing si previziuni;
Coordonarea si supervizarea activitatii departamentului Marketing - Comunicare;
Intocmirea si controlul bugetului de marketing si comunicare.

Beneficii:
Pachet salarial atractiv;
Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul unui grup de succes.

RTC este unul dintre cele mai mari grupuri comerciale, cuprinde 9 divizii: Diverta, PROCA Romania, Sistec-Sbsol, Proffice, Rimobi, Trans Cargo Express, Fashion, Flaro. RTC Holding este o companie de succes care promoveaza cei mai buni oameni, cele mai bune solutii, cei mai buni parteneri, cautand permanent echilibrul dintre loialitate si performanta.

Expirat
MARKETING & PR MANAGER  -