Marketing Manager

Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Minimum 3 ani de experiență pe o poziție similară
  • Cunoștințe avansate de limba engleză, în conversație și în scris
  • Cunoașterea limbii maghiare constituie avantaj
  • Studii superioare
  • Cunoștințe solide în: analiză de piața, promovare imagine și produs, branding
  • Abilități foarte bune de comunicare
  • Permis de conducere categoria B
  • Utilizare MS Office tools la nivel mediu
  • Foarte multă creativitate
  • Persoană implicată și proactivă
  • Curiozitate și inițiativă
  • Punctualitate și atenție la detalii
  • Spirit de echipă
  • Atitudine pozitivă și deschisă către clienți și colegi

Descrierea jobului

  • Gestionează bugetul de marketing
  • Concepe strategii și planuri de marketing și media plan-ul
  • Planifică, organizează și supervizează activitățile specifice de marketing și comunicare
  • Creează campanii pentru promovarea produselor
  • Elaborează rapoarte periodice privind activitatea de marketing desfășurată și propune măsuri de îmbunătățire
  • Analizează concurența și propune măsuri pentru optimizarea serviciilor

Hell Energy Drink este un personaj tânăr şi de succes al categoriei băuturilor energizante cu un trecut ce de-abia depăşeşte două decenii şi care se dezvoltă dinamic, este unul din mărcile FMCG care se dezvoltă cel mai rapid din lume, lucru dovedit şi de succesul său rapid, cât şi de piaţa sa de export ce se extinde în mod exploziv.

Publicat 11 nov. 2021 Reactualizat 26 nov. 2021 Expiră 11 dec. 2021