Publicat 01 Mar 2021 | Reactualizat 29 Mar 2021 | Expiră 01 Apr 2021

Marketing Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pasionat/ă dе marketing și social media?
Orientat/ă spre atingerea obiectivelor ?
Creativ/ă?
Atunci …locul tău este aici!

CE DORIM DE LA TINE:
Minimă experiență în Marketing și Comunicare / PR
Spirit de echipă și know how în zona de digital
Cunoașterea limbii engleze
Cunoașterea pachetului MS Office
Bune abilități de comunicare, persoană organizată, energică și eficientă

Descrierea jobului

CE RESPONSABILITĂȚI VEI AVEA:
Propunerеa, dеzvoltаreа și implеmеntаrеа strаtеgiеi dе mаrkеting pentru clienții din portofoliu
Orgаnizаrеa și coodonаrеа еvеnimеntelor ce au ca scop promovarea imaginii și produselor brandurilor reprezentate
Extinderea portofoliului de clienți
Construirea de relații solide B2B cu reprezentanții companiilor targetate
Prezentarea planurilor de campanie clienților pentru aprobare;
Asigurarea respectării termenelor limită;
Gestionarea eficientă a bugetelor și resurselor;
Întocmirea de rapoarte;
Monitorizarea eficienței campaniilor.

CE BENEFICII OFERIM:
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată și bonusuri în funcție de performanțe;
Birou ultra-central;
Oportunitatea de a-ți dezvolta cariera;
Echipă tânără și dinamică, atmosferă de lucru plăcută;

Proiectăm branduri noi, le transformăm într-o experiență și le comunicăm povestea. Facem ca mărcile să conteze. Realizăm Rebranding și Construim Reputații pe termen lung.

Ne ocupăm de Servicii de creație, Cercetare si analiza, Comunicare Online & Social Media, Evenimente de Marketing & PR, Comunicare Corporate.

Expirat
Marketing Manager  -  Private Image Brand S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles