Publicat 20 Oct 2019 | Reactualizat 19 Nov 2019 | Expiră 20 Nov 2019

Marketing Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca ai experienta in conducerea departamentului de marketing si inovatie, cunostinte solide de marketing, esti o persoana foarte creativa si cu bune abilitati de relationare, dornica sa construiesti si sa dezvolti branduri atunci esti colegul ideal pentru echipa Elegance Decor.
Vino alaturi de noi sa cream impreuna frumusete si confort in amenajarile interioare!

Descrierea jobului

Ce vei face:
- Elaborarea planului strategic si planului anual de marketing
- Pozitionarea si comunicarea marcilor companiei
- Pozitionarea de pret pe fiecare brand
- Identificarea tendintelor locale si globale si dezvoltarea portofoliului cu noi categorii/ produse
- Selectia agentiilor de publicitate/media/pr/btl
- Cumpararea&planificare de media
- Managementul oamenilor din echipa

Cum iti rasplatim rezultatele:
- Salariu fix;
- Bonusuri de performanţă pe baza indicatorilor cheie de performanta;
- Laptop;
-Telefon mobil;
- Asigurare medicala premium;
- Prime de Paste si de Craciun;
- Team Building-uri anuale si iesiri periodice cu echipa Elegance-Decor;
- Programe de dezvoltare profesionala si personala

Elegance Decor se mandreste cu un bogat portofoliu de produse profesionale premium destinate amenajarilor interioare - profile decorative profesionale, tapet, profile de fatada, vopsea decorativa, corpuri de iluminat si accesorii.
Colaboram si cream proiecte de succes cu arhitecti, designerii de interior, firmele de specialitate, constructorii si dezvoltatorii imobiliari.Derulam activitatea la nivelul intregii tari iar planurile viitoare sunt de extindere.Suntem recunoscuti de clientii si partenerii nostri pentru: calitate, profesionalism, responsabilitate si inovatie.Ne-am bucura sa te avem alaturi de noi si sa cream impreuna frumusete si confort in amenajarile interioare, proiect cu proiect!

Expirat
Marketing Manager  -  SC ELEGANCE DECOR SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles