Publicat 20 Mai 2008 | Reactualizat 18 Iun 2008 | Expiră 20 Iun 2008

Marketing Manager Iasi

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-absolvent studii superioare, specialitatea marketing
-experienta relevanta in domeniu, dovedita de rezultate ( minim 5 ani)
-experienta in gestionare bugete
-gindire strategica , cu experienta specifica in identificarea si dezvoltarea unor strategii inovative de marketing
-persoana motivata , cu spirit de echipa
-excelente abilitati de comunicare
- limba engleza fluent
- cunostinte de operare PC: MS Office, Corel Draw,Photo shop .

Descrierea jobului

Subordonat CA al companiei si colaborind permanent cu firmele partenere , Directorul de marketing este responsabil de consolidarea imaginii companiei si notorietatii brandului pe piata locala

Founded in the early 1990’s to service a gap in the market and the trend of globalization Antal International Network has assisted numerous clients in over 75 countries.
Antal International’s Network offers more than just a local recruitment solution. We provide permanent, temporary, interim and contract recruitment solutions in specific country with the benefit of an international network.

Antal International Iasi, in numele clientului sau , unul dintre importantii retaileri de pe piata locala , ofera oportunitatea unei cariere:

Candidatii eligibili pot transmite CV-ul, specificind pozitia pentru care au aplicat la : cbirzanu@antal.com

Expirat
Marketing Manager Iasi  -  Antal International Iasi