Publicat 03 Iul 2017 | Expiră 04 Aug 2017

Marketing Lead

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta anterioara de marketing cu o companie mare care face marketing strategic, proiectarea de noi produse si/ sau campanii, precum si marketingul operational

Disciplina, axată pe construirea și optimizarea proceselor, împreună cu dezvoltarea activitatilor in business și maximizarea oportunităților
Profil puternic de marketing digital cu interese personale/ profesionale în domeniul digital

Spiritul antreprenorial puternic, conducerea, inițiativa și răspunderea personală, beneficiarul riscului, flexibil și agil pentru a depăși barierele și dificultățile

Fluent în limba engleză, alte limbi reprezinta un avantaj

Abilitatea de a călători în principal în Europa

Descrierea jobului

Sectorul de operare

Sănătate și Nutriție, piață cu nivel inalt de creștere , cu o susținere profesională puternică și potențial de extindere ridicat în întreaga lume

Locația: Bucureşti

Cerinţe

Căutăm candidați care au absolvit în ianuarie 2012 (acest lucru se datorează unui fond EU pentru care am aplicat, dar care este limitat la absolvenți începând cu începutul anului 2012).

Ceea ce oferim

Salariu de bază + variabilă pe baza obiectivelor

Experiență amazing 360 ", cu grad ridicat de autonomie și influențare asupra domeniilor cheie.

Accesul la o rețea cu influență ridicată.

Experiența de construire a carierei într-un start-up pentru sănătate/ nutriție

Perioada de incepere: Cât mai curând posibil, dar nu mai devreme de 1 august.

​Compania noastra este un startup in sectorul Sanatate si Nutritie fondat la inceputul anului 2017. Echipa fondatoare este formata din manageri si medici de rang inalt. Producem și comercializăm suplimente alimentare de înaltă calitate cu un model de afaceri BTBTC (prin intermediul medicilor, nutritionistilor si operatorilor medicali + eCommerce). Având în vedere că firma se află în faza de lansare, căutăm un profil antreprenorial puternic interesat să proiecteze și să ruleze marketingul nostru, atât design (concept, ambalare, strategie de marketing) cât și operațiuni (digitale, fizice).

Expirat
Marketing Lead  -  SWISS LONGEVITY LABORATORIES SRL