Publicat 16 Mar 2021 | Reactualizat 13 Apr 2021 | Expiră 16 Apr 2021

Marketing junior

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca impartasesti convingerile noastre privind importanta calitatii serviciilor si cauti un mediu de lucru
placut si tanar, in care sa cresti armonios din punct de vedere profesional, asteptam sa te alaturi echipei
noastre.

• Bune abilitati de comunicare, verbala si in scris;
• aptitudini de negociere;
• gandire clara,organizata si logica;
• initiativa;
• creativitate,energie si entuziasm in conceperea si implementarea campaniilor;
• bun utilizator de calculator(MS Office,baze de date,Web)
• vorbitor de limbi straine,engleza la nivel avansat, orice alta limba straina cunoscuta la nivel avansat
constituie avantaj;

Descrierea jobului

• Contribuie la dezvoltarea proiectelor noastre;
• elaboreaza campanii de marketing impreuna cu managementul firmei;
• promoveaza imaginea companiei si a produselor companiei cu respectarea standardelor cu privire la
imaginea companiei si a brandului (produselor) comercializat;
• negociaza contractele cu furnizorii de servicii de publicitate ;
• raspunde de realizarea targetelor de vanzari la export;
• va aduce propuneri pentru administrarea programului de marketing
• disponibilitate pentru deplasari

Beneficii:

• pachet competitiv care cuprinde bonusuri lunare de performanta.
• Tipul jobului poate fi FULL TIME sau PART TIME.

SC WEST KIFRA SRL este producator si distribuitor produse de parfumerie.

Expirat
Marketing junior  -  SC WEST KIFRA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles