de ani Fără Frică...

Publicat 09 Mai 2019 | Expiră 09 Iun 2019

Marketing Executive

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- absolvent studii superioare
-abilitati de comunicare si negociere
-cunostinte foarte bune pachet Microsoft / Adobe InDesign
-spirit creativ
-cunostinte avansate limba Engleza

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Realizarea si implementarea campaniilor promotionale destinate atat clientilor finali cat si revanzatorilor.
Realizarea materialelor promotionale pentru produsele avute in portofoliu.
Gestionarea acţiunilor de comunicare şi promovare a activităţilor companiei, în mediul offline şi online
(concepere şi editare de materiale de marketing: broşuri, flyere, cataloage de produse, texte pentru site-uri, texte pentru newslettere)
Administrarea platformei web a companiei
Marketing online
Construirea strategiei comerciale a companiei
Crearea, planificarea și gestionarea strategiei de brand și comunicare
Permanenta monitorizare a pietei si analiza mediului concurential
Realizarea bilantului operatiunilor comerciale
Imbunatatire constanta a modalitatii in care produsele sunt prezentate in catalogul lunar : poze, informatii relevante pentru clienti

Railing Design Srl distribuie accesorii si sisteme pentru balustrade, copertine , usi si cabine de dus. Avem ca parteneri cele mai cunoscute firme din domeniu : Q-railing Gmbh, Dormakaba Gmbh, Crl USA si altii.

Expirat
Marketing Executive  -  Railing Design

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles