Publicat 22 Ian 2017 | Reactualizat 22 Feb 2017 | Expiră 23 Feb 2017

Marketing Directors Assistant Needed

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem interesati de persoane de buna calitate ce isi doresc sa ajunga intr-o pozitie de Director de Marketing intr-o perioada scurta de timp (30-150 zile).
Experienta in marketing este de preferat, dar, daca ai ATITUDINEA corecta te vom pregati chiar daca NU AI EXPERIENTA.

Descrierea jobului

Reprezentant local al unei Companii Americane suntem in cautare de Marketing Director Assistant. Persoana selectata va lucra impreuna cu Directorii de Marketing, ajutandu-i in relatia cu clientii nostri, sunandu-i si ajutandu-i sa-si realizeze programele. Nu vor da telefoane reci, ci vor suna clienti care asteapta sa fie contactati.
Veti beneficia de: Venit de baza, plus bonusuri lunare;
Traininguri platite de catre companie
Concursuri lunare
Excursii periodice
Posibilitatea de a promova
Mediu de lucru distractiv
Program de lucru lejer intre orele 11-20
Daca iti place sa lucrezi intr-un mediu de lucru unde sa te distrezi si esti in cautarea unui job care sa iti ofere o cariera, atunci aplica acum !

Reprezentant local al unei Companii Americane cu o experienta de peste 80 de ani isi extinde aria de acoperire in Romania. Suntem Distribuitori autorizati al unui echipament American “certificat” care ajuta in controlul calitatii aerului din incapere. Ajutam oameni din peste 100 de tari care au astm, alergii si alte probleme respiratorii, folosind TEHNOLOGIE DE INALTA CLASA.

Expirat
Marketing Directors Assistant Needed  -  sc rainbow force one srl