check_circle

Job verificat

|Publicat 05 Ian 2017 | Expiră 06 Feb 2017

Marketing Coordinator / Marketing Manager / Specialist Marketing

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii superioare in domeniul marketing;
• Experienta in domeniu minim 2 ani;
• Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
• Cunostinte despre marketingul online (Social media, Affiliate marketing, e-mail marketing, Google AdWords) si marketingul offline (material indoor & outdoor);
• Capacitatea de a elabora si implementa strategii de marketing;
• Abilitati de comunicare, organizare si relationare;
• Atentie deosebita la detalii;
• Orientat spre actiune, constiincios si serios, riguros in realizarea activitatilor;
• Capabil sa efectueze pe o perioada lunga sarcini mereu diferite, sub presiunea timpului;

Descrierea jobului

- Cunostinte si capabilitatea de implementare Offline & Online Marketing si Print Advertising (indoor & outdoor);
- Dezvolta si coordoneaza strategiile si campaniile de publicitate;
- Implementeaza orice initiativa de marketing;
- Participa activ la conceperea oricarui material de marketing;
- Participa la implementarea planului de marketing al companiei;
- Colaboreaza cu diferite Departamente pentru implementarea strategiei de vanzari;
- Realizeaza previziuni pentru vanzarea produselor;
- Elaborarea strategiei de marketing;
- Implementarea si evaluarea planurilor de marketing;
- Administrarea relatiei cu furnizorii de publicitate, media, materiale promotionale, creatie etc;
- Asigurarea comunicarii online (site si retele de socializare);
- Asigurarea suportului informational si a tipizatelor pentru echipa comerciala;
- Crearea si gestionarea calendarului de activitati si al campaniilor in curs;

Oferta noastra este:
- Salariu negociabil la interviu ( in functie de experienta)
- Transport gratuit asigurat - sediul companiei se afla in Afumati
- Asigurare medicala privata - Regina Maria Profesional;
- Discount 30% la toate produsele magazinului
- Posibilitate de promovare in cadrul companiei

S.C. GERMAG TREND S.R.L. este prezenta inca din anul 2004 pe piata romaneasca, activand inainte pe piata din Germania si Olanda.
Succesul nostru se bazeaza pe faptul ca lucram doar cu produse de calitate din Germania si Olanda. Efectuam importuri saptamanal, astfel incat clientii nostri sa beneficieze de produse noi cat mai des.

Esti tanar si dinamic?
Esti interesat sa iti construiesti o cariera solida in cadrul unei companii puternice?
Atunci aplica acum la unul din anunturile noastre disponibile!

Expirat
Marketing Coordinator / Marketing Manager / Specialist Marketing  -  SC GERMAG TREND SRL