Publicat 11 Aug 2007 | Reactualizat 12 Aug 2007 | Expiră 13 Aug 2007

Marketing Assistent

CONFIDENTIAL
50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

La orice interviu ti se solicita experienta in vanzari sau in lucrul cu clientii, dar nimeni nu iti permite sa o dobandesti?
Ai calitati de LIDER dar nu ti se ofera sansa sa le demonstrezi?

Ai acum o sansa UNICA!!! CUM??

Participa la un proiect irepetabil in Romania de modernizare a sistemului public de pensii, demonstreaza-ti competenta, dezvolta-ti abilitatile si … castiga multi bani din asta!!!

VREI sa CASTIGI o suma considerabila de bani intr-un termen FOARTE scurt?
VREI sa CASTIGI acesti bani chiar in orasul tau natal, fara a fi necesar sa stai pe vara in Bucuresti? Indiferent din ce oras al tarii ai fi, alaturi de noi vei avea numai de castigat!!
VREI sa iti treci in CV o activitate care iti va fi de mare folos in viitoarea ta cariera?
Plata facturilor te copleseste luna de luna sau, pur si simplu, iti doresti mai mult?

Daca ai raspuns afirmativ la cel putin doua din aceste intrebari atunci esti exact ceea ce cautam!

Descrierea jobului

Ce vei castiga din aceasta experienta?
-Training si certificare gratuita intr-un domeniu de viitor (brokeraj in asigurari);
-Experienta in vanzari si in lucrul cu clientii, care este atat de solicitata de angajatori;
-Ai sansa sa iti dezvolti abilitatile intr-un mod practic si placut;
-Multi bani, cuantumul lor depinzand doar de tine.

Descrierea companiei

De ce sa ne alegi pe noi?
-Pentru ca noi suntem singura firma de pe piata romaneasca care colaboreaza direct cu FINCO & Partners, primul broker de asigurari autorizat din Romania , membru al SALVE Group International;
-Pentru ca, daca esti student, iti putem oferi un loc de practica sau sansa devzoltarii carierei alaturi de noi in domeniul financiar sau cel al consultantei de afaceri;
-Pentru ca, daca esti deja angajat, ai sansa sa castigi multi bani suplimentar, si sa iti dezvolti aptitudinile intr-un nou domeniu!

VREI mai mult? Alaturi de noi poti lua parte in mod activ la modernizarea sistemului public, participand la viitoarele proiecte (asigurari de viata obligatorii, asigurari de locuinta obligatorii, asigurari agricole obligatorii, etc).

NU UITA: IN ACEST BUSINESS TIMPUL ESTE SINGURA RESURSA LIMITATA!!!

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Marketing Assistent  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles