de ani Fără Frică...

Publicat 19 Mar 2019 | Expiră 19 Apr 2019

Marketing Assistant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unui Marketing Assistant aflat la inceput de drum in cariera, dornic sa invete tainele Marketing-ului si sa ne ajute să ducem mai departe povestea de succes a DENT ESTET.

Ne asteptam sa ai:

  • Studiile superioare (de profil – constituie avantaj) finalizate
  • Experienta minim 1 an pe pozitie sau echivalent, ca parte a unui Departament Marketing sau intr-o agentie de publicitate
  • Prieten/a foarte bun/a cu Excel-ul si cifrele 😊
  • Interes sporit pentru Marketing
  • Organizare
  • Simț al time management-ului bine dezvoltat
  • Capacitatea de a fi multitasking
  • Atenție distributiva si sporită la detalii
  • Capacitate de sintetizare a informaţiilor
  • Capacitate de a lucra cu termene limita
  • Proactivitate
  • Spirit de echipa
  • Romana – nivel nativ, Engleza – nivel avansat

Descrierea jobului

Ce vei face:

  • Mentii relatia cu toti furnizorii Departamentului Marketing din punct de vedere administrativ (contracte, facturi, politici de preturi, termene de plata etc)
  • Asiguri cercetarile de piata necesare Departamentului, atat din punct de vedere calitativ (brand awareness, market share, competitive, industrie), cat si din punct de vedere cantitativ (servicii, produse, politica de preturi)
  • Asisti colegii din Departament in organizarea evenimentelor interne si externe ale companiei
  • Implementarea, sub coodonarea Managerului Marketing, a proiectelor de CSR (Corporate Social Responsibility) ale companiei
  • Intocmesti rapoarte periodice (saptamanale, lunare, trimestriale, anuale) si le prezinti Managerului Marketing

Cerem multe, oferim aprope tot!
Mai exact:
  • Contract de munca cu toate drepturile legale
  • Salariu motivant raportat la experienta profesionala
  • Tichete de masa
  • Abonament de servicii medicale si stomatologice
  • 21 zile concediu de odihna anual
  • Mediu de lucru simpatic, propice dezvoltarii profesionale, echipa experimentata, colegi faini, sentimentul de a veni cu placere la serviciu
  • Proiecte valoroase pentru experienta si portofoliul tau
  • Acces la plan de cursuri si training specializat
  • Birou in zona centrala, cu acces rapid si usor, la 5 minute de metrou, statia Aviatorilor

Descrierea companiei

Despre noi:

DENT ESTET este, din anul 1999, lider de piata in domeniul serviciilor de medicina dentara din Romania. Grupul detine 10 clinici stomatologice multidisciplinare in Bucuresti, Timisoara si Sibiu, destinate tuturor categoriilor de varsta, 3 divizii de excelenta unice in Romania (Implant Division, Esthetic Division si Advanced Orthodontic Division), un laborator de tehnica dentara digitala si 2 studiouri foto digitale specializate. Din anul 2016 DENT ESTET face parte din grupul MedLife, cel mai mare operator privat de servicii medicale din tara noastra.

Mai multe detalii despre grupul DENT ESTET sunt disponibile pe site-urile:
www.dentestet.ro
www.de4kids.ro
www.de4teens.ro

Expirat
Marketing Assistant  -  DENT ESTET CLINIC SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles