Publicat 23 Aug 2007 | Reactualizat 21 Sep 2007 | Expiră 23 Sep 2007

Marketing Asistant

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- foarte dinamica
- cunostiinte foarte bune de limba engleza
- cunostiinte foarte bune a programelor Corel,Word,Excel
- permis conducere

Descrierea jobului

- participa la elaborarea ideilor pentru crearea layout-urilor diferitelor promotii si evenimente
- participa la gestionarea bazelor de date cu clienti pentru elaborarea newsletter-lor si direct mailing-urilor
- participa la gestionarea bugetului de marketing al companiei
- mentine relatia cu furnizorii de servicii( tipografii,agentii de publicitate,furnizori de promotionale)
- participa la realizarea standurilor expozitionale
- participa la efectuarea diferitelor studii de piata si intocmirea rapoartelor.

Descrierea companiei

distributie materiale pentru industria publicitara

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Marketing Asistant  -  CONFIDENTIAL