de ani Fără Frică...

Publicat 13 Mar 2019 | Expiră 13 Apr 2019

MARKET ACCESS MANAGER piață internațională

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti candidatul pe care ni-l dorim dacă:

  • ești licențiat al Facultăţii de Economie, specializarea Marketing
  • ai minim 4 ani experiență în activități similare (experiența în domeniul farmaceutic constituind un avantaj)
  • deții cunoştinţe de operare PC: MS Office (Word, Excel, Power Point), Internet;
  • vorbești fluent limba engleză;
  • ai o bună capacitate de analiză, corelare şi sinteză a informațiilor complexe, o gândire strategică;
  • ești perseverent, orientat spre rezultate, dinamic cu bune abilități de comunicare;
  • respecți termenele limită;
  • ai disponibilitate pentru deplasari în străinătate.

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale vor fi:

  • evaluarea potențialului de dezvoltarea a firmei pe plan internațional;
  • adaptarea și implementarea strategiei de marketing, la nivel internațional;
  • propunerea și implementarea de planuri de acțiuni operaționale derivate din strategia de marketing împreună cu o echipă de vanzari;
  • dezvoltarea brandului de companie și a portofoliului de produse la nivel internațional.
Iti oferim:
  • oportunitatea dezvoltării unei cariere profesionale în cadrul unei firme de prestigiu și a unei echipe tinere, dinamice;
  • relaționare la nivel internațional cu partenerii noștri de afaceri, deplasări externe;
  • traininguri de specialitate;
  • pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare in corelare cu gradul de realizare a indicatorilor de performanță.

Descrierea companiei

Cu știință și suflet, alături de oameni

La Antibiotice fabricăm medicamente generice de calitate certificată la nivel internațional, cu știință și suflet, pentru a crește accesul pacienților, medicilor și farmaciștilor la mijloace valoroase de îngrijire a sănătății.

Urmărindu-ne cu consecvență țintele, am ajuns un brand recunoscut în România, care aduce sănătate pentru milioane de oameni din țară și un partener de încredere ce dezvoltă relații comerciale în 73 țări ale lumii.

Portofoliul nostru de 148 medicamente acoperă o gamă largă de arii terapeutice, strategia de dezvoltare fiind focusată astăzi pe medicamentele din clasele antiinfecțioase, cardiovascular, oncologie, sistem nervos central, dar și pentru profilaxie și creșterea calității vieții.

Expirat
MARKET ACCESS MANAGER piață internațională  -  SC ANTIBIOTICE SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles