Mărim echipele restaurantului & hotelului de la POPAS PINUL!

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Aspectele care constituie un real avantaj în vederea ocupării posturilor sunt:
  • capacitatea de asimilare a cunoștințelor noi și de implementare a informațiilor în activitatea zilnică;
  • abilități bune de comunicare, administrare, calități în domeniul serviciilor pentru clienți.
  • acuratețea, rapiditatea, orientarea spre detaliu și spre rezultate, atenția distributivă;
  • atitudine pozitiva fata de colegi si clienti, dedicati si responsabili.

Descrierea jobului

“S.C POPAS PINUL S.R.L. angajează :
  • cameristă
  • bucătar(pentru Restaurant “La Taverna”)
  • ajutor de bucătar (pentru Restaurant “La Taverna”)
  • ospătar (pentru Restaurant “La Taverna”)
  • ospătar pentru mic-dejun (pentru Restaurant “La Taverna”)
  • spalator de vase (pentru Restaurant “La Taverna”)
Oferta noastră include:
- salariu motivant;
- tichete de masă;
- program de lucru stabilit de comun acord;
- transportul asigurat;
- mediu de lucru plăcut, dinamic și profesionist alături de colegi sociabili

HOTEL HELEN este amplasat într-un cadru natural de excepție, o minunată pădure de pini, aflată la marginea orașului pe drumul națonal DN11 (BACĂU - ONEȘTI) și învăluit de un aer pitoresc. Reprezintă fără îndoială un important punct de atracție turistică din orașul Bacău.
Hotelul dispune de 38 spații de cazare, sala de conferințe, bar, restaurant și terasă de vară acoperită.

În cadrul aceluiași complex sub cupola pădurii de pini se află Restaurantul "La Taverna", construit pe 2 niveluri a câte 50 locuri și terasă de vară acoperită, având capacitate de 100 locuri. Restaurantul este locul ideal pentru evenimentele familiale.
Publicat 5 iul. 2021 Reactualizat 4 aug. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos