Publicat 21 Apr 2017 | Reactualizat 22 Mai 2017 | Expiră 23 Mai 2017

Many position: Management / Customer relation / Marketing

7 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem interesati de persoane de buna calitate ce isi doresc sa ajunga intr-o pozitie de manager intr-o perioada scurta de timp (30-150 zile).
Experienta in management este de preferat, dar, daca ai ATITUDINEA corecta te vom pregati chiar daca NU AI EXPERIENTA.

Descrierea jobului

Avem mai multe pozitii de management disponibile, incepand de la Marketing Director Specialists, Office Manager, Regional Director, General Manager, and Vice President of Operations. Cei selectati vor fi pregatiti in departamentul de relatii cu clientii si vor fi promovati in pozitii de conducere in functie de cat de repede vor invata.

Reprezentant local al unei Companii Americane cu o experienta de peste 80 de ani isi extinde aria de acoperire in Romania. Suntem Distribuitori autorizati al unui echipament American “certificat” care ajuta in controlul calitatii aerului din incapere. Ajutam oameni din peste 100 de tari care au astm, alergii si alte probleme respiratorii, folosind TEHNOLOGIE DE INALTA CLASA.

Expirat
Many position: Management / Customer relation / Marketing  -  sc rainbow force one srl