Publicat 21 Iul 2021 | Reactualizat 28 Iul 2021 | Expiră 20 Aug 2021

Manufaktura The Coffee Shop Restaurant-Personal Restaurant

28 posturi

Candidatul ideal

Cautam persoane responsabile, pasionate si deschise spre lucrul cu oamenii: bucatar, barman, barista, femeie la vase-curatenie, manager, asistent manager, contabilitate primara.

*aspect fizic placut, prezenta agreabila;
*atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii;
*dorinta de a invata si de a-si imbunatati cat mai repede aptitudinile profesionale

Descrierea jobului

Beneficii:

*posibilitatea de a evolua intr-un mediu de lucru placut
*posibilitatea de a evolua intr-un domeniu de activitate
*pachet de beneficii motivant-salarii atractive si bonusuri salariale in functie de performanta

Manufaktura the Coffee Shop Restaurant este un concept 100% romanesc de Coffee Shop & Bistro si se regaseste in sase locatii din tara, cinci in Bucuresti si o locatie in Timisoara, urmand sa deschidem o noua locatia in Timisoara.

Anuntul este valabil atat pentru locatiile din Bucuresti cat si pentru Timisoara.

www.manufakturacafe.ro

Manufaktura The Coffee Shop Restaurant-Personal Restaurant  -  Manufaktura Cafe&Bistro SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles