Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 08 Feb 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Manipulanti depozit / echipamente ambalare

4 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, ordonata, cu atentie distributiva si abilitati de gestionare simultana a mai multor activitati.
Persoana cu capacitatea de a sesiza, accepta si aplica noul.
Persoana ce are ca si aptitudini principale adaptarea, punctualitatea, corectitudinea si flexibilitatea la complexitatea muncii.

Descrierea jobului

Manipulare si ambalare pungi plastic.

Asigura realizarea lucrarilor planificate si a sarcinilor ce decurg din postul detinut respectand normele de timp;
Raspunde de indeplinirea lor fata de seful compartimentului;
Manipuleaza bunurile aflat in depozit, asigurand depozitarea si conservarea lor;
Eliberaza spatiul in vederea depozitarii produselor pe grupe si pe dimensiuni, precum si optimizarea fluxului de depozitare;
Pregateste materia prima aprovizionata pentru a fi trimisa in sectia de productie;
In raport cu clientii, manipulantul marfa va asigura o conduita profesionala impecabila, caracterizata prin solicitudine, respect, rabdare si promtitudine;
Aranjeaza marfa spre livrare;
Aranjeaza marfa utilizand eficient spatiul de depozitare;
Verifica si eticheteaza produsele receptionate.

Multivac Romania, lider mondial in solutii de ambalare, specialist in productia de utilaje si echipamente, ofera solutii personalizate, dezvoltand linii complete de ambalare.

Expirat
Manipulanti depozit / echipamente ambalare  -  Multivac Romania