Publicat 03 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Manipulant / Stivuitorist

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dornica de invatare si formare profesionala la locul de munca

Descrierea jobului

• Incarcarea-descarcarea camioanelor cu ajutorul stivuitorului
• Organizarea generala a depozitului
• Receptionarea marfurilor in depozit
• Pregatirea marfurilor pentru livrare
• Scanarea marfurilor de intrare si de iesire
• Etichetarea marfurilor
• Pastrarea curateniei spatiului de depozitare.

Raben Group este prezent pe piata Europeana de transport de peste 85 ani,oferind servicii complete de logistica. Agentii Raben avem in 11 tari Europene: Cehia, Estonia, Olanda, Germania, Lituania, Letonia, Polonia, Slovacia, Ukraina, Ungaria si Romania.

Expirat
Manipulant / Stivuitorist  -  RABEN LOGISTICS ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles