Publicat 12 Sep 2018 | Reactualizat 10 Oct 2018 | Expiră 12 Oct 2018

MANIPULANT PRODUSE PETROLIERE DEPOZIT- Fundulea si Zadareni

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru depozitele din Fundulea- Calarasi si Zadareni - Arad cautam candidati ce isi doresc sa lucreze in industria petroliera.

  • Persoana dimamica, capabila sa lucreze in ture;
  • Minim 10 clase;

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:

  • Efectueaza zilnic masuratorile rezervoarelor in care sunt depozitate produse petroliere, la inceput si la final de zi sau ori de cate ori situatia o impune;
  • Verifica in rampa auto, incarcarea fiecarui compartiment al autocisternelor, astfel incat lichidul sa fie la semnele stabilite prin documentul de calibrare;
  • Mentine sub observatie operatiunile de descarcare cazane CF; incarcare autocisterne;
  • Preleveaza probe de produs din rezervoare;
  • Verifica daca sunt realizate corect traseele de conducte pentru realizarea fiecarui tip de operatie indicat de catre gestionar ;
  • Preleveaza probe din autocisterne in vederea stabilirii densitatii si temperaturii produsului, date necesare intocmirii documentelor de livrare.

Oscar Downstream, cea mai mare companie petrolieră independentă pe piata distribuţiei de motorină din România cauta manipulanti produse petroliere pentru depozitele de la Arad-Zadareni si Fundulea- Calarasi.

Expirat
MANIPULANT PRODUSE PETROLIERE DEPOZIT- Fundulea si Zadareni  -  SC OSCAR DOWNSTREAM SRL