Manipulant plante

Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Imaginează-ți o dimineață răcoroasă de vară!

Te trezești, te pregătești să mergi la lucru, abia aștepți să ajungi pentru că acolo ai mulți colegi frumoși, care sunt gata să te ajute și să te susțină în activitatea pe care o ai de prestat. Ajungi în fața locului de muncă, deschizi ușa și...un miros proaspăt de verdeață, de viață, de plante extraordinare te cuprinde! Nu ești într-un birou închis și monoton, ai pășit într-o seră multicoloră ce așteaptă să își deschidă ușile pentru clienți!

Dacă te aflii în căutarea unui nou job, te invităm cu drag să analizezi provocarea de a deveni colegul nostru care va avea grijă și va manipula plantele de interior și exterior pe care le comercializăm!

Ești un om harnic?
Ești un om organizat?
Ești un om punctual?
Ești un om loial?
Ești un om puternic? (vei avea de manipulat plante mici și mari)
Ești un om cu integritate?
Atunci s-ar putea ca tu să fi cel de care avem nevoie!

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale vor fi:

-Manipularea plantelor mici și mari
-Descărcarea și încărcarea mărfii
-Întreținerea plantelor

Localizat chiar lângă centrul comercial Vivo de la intrarea în localitatea Florești si avand o experiență de peste 10 ani, magazinul Flower Time acoperă întreaga gamă de plante și accesorii necesare grădinăritului și creșterii plantelor de interior, pe lânga produsele expuse pe o suprafață de peste 5000 mp, oferim și servicii de consultanță, fitofarmacie, proiectare și amenajări grădini.

Te așteptăm cu drag la un interviu !
Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 30 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos