Manipulant marfuri

EXPLORADO SRL 8 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Apt pentru efort fizic
  • Capacitate de a lucra cu termen limita;
  • Capacitate de comunicare;
  • Orientat catre munca in cadrul unei echipe

Descrierea jobului

Locatie: Chitila-Buftea(punct de reper Eli Park 3) - Transport asigurat
Depozit nou, conditii foarte bune de munca(dusuri, vestiare, zona de luat masa cu toate facilitatile).
  • Manipuleaza marfurile si ambalajele in interiorul depozitului;
  • Pregateste marfuri si ambalaje catre clienti conform procedurilor si dispozitiilor interne;
  • Utilizeaza scanner-ul, transpaleta manuala si alte echipamente de lucru in procesul de manipulare si pregatire a marfurilor si ambalajelor ;
  • Impacheteaza si despacheteaza marfuri si ambalaje respectand procedurile de lucru ;
  • Incarca si descarca marfuri si ambalaje;
  • Receptioneaza marfuri si ambalaje;
  • Descarca marfurile primite si le depoziteaza in magazie;
  • Participa la receptia cantitativa a marfii (numarat);
  • Eticheteaza la zi toate marfurile existente in magazie;
  • Aranjeaza marfurile pe paleti, rafturi si se asigura ca ambalajele acestora sunt in buna stare;
  • Pregateste marfurile si ambalajele care urmeaza sa fie livrate conform indicatiilor sefului de schimb si procedurilor interne ;
  • Pregateste coletele ce urmeaza sa fie livrate clientilor (numarare, ambalare) conform indicatiilor Sefului de schimb; si procedurilor interne
  • Se asigura ca marfurile sunt depozitate in asa fel incat sa fie ferite de conditii meteo nefavorabile
Beneficii:
- Salariu motivant, negociabil in functie de abilitati si experienta
- Tichete de masa
- 23 de zile de concediu
- Asigurare medicala Medlife

We are building a software ecosystem for modern eCommerce, based on the principles of people's natural behavior of exploration, discovery and adventure. Our technological design will form the basis of our own eCommerce store based on gamification, artificial intelligence and predictive analysis.

Publicat 18 Iul. 2022 Reactualizat 15 Aug. 2022 Expiră 17 Aug. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.