MANIPULANT MARFURI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
 Studii medii;
 Experienta in domeniu – minim 3 ani;
 Persoana dinamica, responsabila, cu abilitati de comunicare;
 Disponibilitate de a lucra in schimburi;
 Seriozitate si implicare;
 Capacitatea de a lucra eficient in echipa.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
 Incarcarea, descarcarea marfurilor si manipularea acestora in depozit;
 Asigura gestiunea stocului de marfa in baza documentelor de intrare-iesire;
 Asigura miscarea stocurilor;
 Raspunde de organizarea logistica eficienta a depozitului;
 Expediaza marfa catre clienti conform comenzilor si prioritatilor;
 Pregatirea marfurilor pentru expediere;
 Verificarea marfurilor sosite in depozit;
 Participa la inventarierea marfurilor de gestiune.

Beneficii:
 Salariu atractiv
 Tichete de masa
 Asigurare medicala private

Facand parte dintr-un concern austriac specializat in servicii logistice integrate, firma noastra ofera servicii complete de transport intern si international de marfuri, asigurand si servicii de depozitare si comisionare vamala, prin adaptarea conceptelor logistice conform necesitatilor clientilor.

Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 21 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022