Manipulant marfuri/Stivuitorist Tommy Hilfiger

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Se ocupa de executarea optima a activitatilor de manipulare a marfurilor in depozit si distribuirea eficienta a produselor, prin organizare si cooperare in mod eficient.

Educatie si experienta profesionala
  • Absolvent studii liceale
  • Experienta anterioara in manevarea produselor in depozit (ridicare paleti, transpaleta electrica/cu operator, etc.)
  • Experienta de cel putin 1 an intr-o pozitie similara
  • Autorizatia de stivuitorist reprezinta un avantaj

Abilitati si competente
  • Integritate profesionala si incredere
  • Excelente abilitati de comunicare
  • Spirit de echipa si cooperare
  • Constanta si acuratete
  • Experienta in folosirea terminalelor wireless (scanner), de preferat in WMS
  • Atentie la detalii
  • Excelente abilitati de organizare si de adaptare

Descrierea jobului

Responsabilitati
  • Receptioneaza produsele;
  • Descarcarea/incarcarea produselor;
  • Preluarea produselor si depozitarea acestora;
  • Pregatirea produselor pentru livrare;
  • Participa periodic la inventarierea stocurilor;
  • Urmeaza cu strictete si respecta regulile de siguranta ale companiei.

Compania ofera
  • Mediu de munca placut si modern in Rosu, Chiajna
  • Posibilitati de dezvoltare continua, personala si profesionala.

SARKK S.A fondată în 1998, este distribuitor exclusiv Tommy Hilfiger în România, Grecia, Cipru, Bulgaria, Albania, Macedonia de Nord și Moldova. Produsele Tommy Hilfiger sunt prezente în magazinele TOMMY HILFIGER, buticuri și o rețea extinsă de magazine selecționate.

De la 1 iulie 2019, Sarkk SA a fost numită distribuitor exclusiv al CALVIN KLEIN în România, Grecia, Cipru, Bulgaria, Albania și Macedonia de Nord.

SARKK S.A. a căutat întotdeauna echilibru și o creştere organică, condusă de valori CSR și de aceea este una dintre cele mai puternice companii din piață, dezvoltându-se constant, captând atenţia celor mai exigenţi consumatori.

Publicat 4 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022