Publicat 08 Oct 2020 | Reactualizat 21 Oct 2020 | Expiră 07 Nov 2020

Manipulant marfuri / Stivuitorist / Picker

8 posturi

Candidatul ideal

Personal cаlificat/necalificаt;
Atеstаt ISCIR (pеntru postul dе stivuitorist);
Expеriеnţа anterioară constituiе un аvantаj;
Pеrsoană organizаtă şi rеsponsabilă;
Sеriozitatе;
Rezistenţă la efort fizic.

Descrierea jobului

Responsabilităţi - Manipulant mărfuri / Picker
- Sortarea şi manipularea produselor în depozit, conform comenzilor primite;
- Pregătirea şi ambalarea mărfurilor;
- Descărcarea și încărcarea mărfurilor.
- Repartizarea și ordonarea mărfurilor în spațiile special alocate.

Responsabilităţi - Stivuitorist
- Participarea activă la încărcarea şi descărcarea mărfii din depozit;
- Efectuarea comenzilor de marfă conform instrucţiunilor primite;
- Utilizarea echipamentelor în mod corespunzător;
- Respectarea procedurilor operaţionale la nivel de depozit.

Beneficii:
- Salariu motivant (începând de la 2300 lei net)
- Bonuri de masă
- Dezvoltarea unei cariere în domeniul Logisticii într-un mediu interactiv și prietenos;
- Transport asigurat
- Evenimente dedicate angajaților.

FineStore.ro este afacerea de succes a unei echipe pline de entuziasm, care, prin natura firii lor ambițioase și perfecționiste și-au dorit să satisfacă o piață în continuă dinamică, însetată de un serviciu simplu, confortabil, accesibil și mai ales de calitate. Încă de la prima sticlă vândută, echipa FineStore.ro nu a încetat să vină în întâmpinarea cererilor diversificate de pe piață, încercând constant să își completeze gama de produse și să perfecționeze experiența finală a clientului. S-au extins într-un ritm constant şi rapid în mare parte datorită recomandărilor făcute de către clienții mulțumiți de excelența produsului , de prețul corect și mai ales de seriozitatea serviciului prestat.

Manipulant marfuri / Stivuitorist / Picker  -  Finestore Distribution S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles