Manipulant Marfuri - Oarja

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

ADECCO, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, cauta pentru clientul sau, companie multinationala din Oarja ,

Manipulant Marfuri

Responsabilitati:

  • Manipularea corecta si in timp a anvelopelor (conform instructiunilor de lucru);
  • Acuratetea sortarii anvelopelor;
  • Participa la inventare ori de cate ori acestea sunt organizate si/sau cerute ;
  • Mentinerea curateniei in toate zonele de lucru;

Candidatul ideal:
  • studii medii;
  • cu/fara experienta;
  • rezistenta la efort
  • disponibilitate de a lucra in ture
  • atentia la detalii

Beneficii:
  • Salariu Atractiv
  • Tichete de masa
  • Decontare transport - 50%
  • Program de lucru: Luni - Vineri / 8 ore pe zi ( 2 ture: 07:00-15:00 / 15:00-23:00)

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 7 oct. 2021 Reactualizat 4 nov. 2021 Expiră 6 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos