Manipulant marfa

TESSUTICA ROMANIA 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Studii medii/ Școală profesională
Abilități tehnice și de înțelegere a proceselor existente in departamentul de livrari
Capabil de efort fizic sustinut
Spirit de lucru in echipa, flexibilitate
Calificările suplimentare sunt un plus (ex: atestat de stivuitorist)

Descrierea jobului

PRINCIPALELE ATRIBUTII ALE POSTULUI:
Incarca si / sau descarca marfurile in / din autovehiculele de livrare;
Verifica marfurile sosite din departamentul de ambalare;
Manipuleaza si aseaza rolele de material textil in spatiile special destinate in functie de sortimente, manual sau cu ajutorul lizei;
Ridica, transporta, incarca si descarca rolele ambalate care urmeaza a fi expediate;
Verifica ambalarea corespunzatoare a rolelor si starea ambalajului in timpul operatiunilor de sortare, incarcare/ descarcare;
Pregateste marfurile pentru expediere;
Participa la inventarierea marfurilor din gestiune;
Asigura in permanenta ordinea si curatenia la locul de munca.

Tessutica Romania is a subsidiary of Tessutica NV which is part of the Beaulieu International Group, with its head-quarters in Belgium and specializes in jacquard weaving of upholstery and decorative fabrics.
Publicat 2 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.